Nasza Oferta

Myjnie dezynfektory do basenów i kaczek – nowoczesne myjnie dezynfektory firmy Meiko o zaawansowanej, innowacyjnej technologii mycia i dezynfekcji naczyń sanitarnych. Produkt wybiegający w przyszłość higieny szpitalnej gwarantujący bezpieczeństwo pacjentów i pracowników szpitala oraz komfort użytkowników. Ponadto TopLine to także nowoczesne i atrakcyjne wzornictwo

Zobacz wiecej

Myjnia dezynfektor do obuwia – proste we obsłudze myjnie dezynfektory, będące udoskonaloną wersją urządzeń poprzedniej serii KD, obdarzonych dużym zaufaniem, niezawodnych i cieszących się powodzeniem wśród personelu szpitalnego. Obecny model spełnia wymagania normy PN EN ISO 15 883 gwarantując wysoką jakość, pewność działania za przystępną cenę.

Zobacz wiecej

 
Myjnie dezynfektory do łóżek szpitalnych :

  • ŁÓŻEK
  • MATERACY PRZECIWODLEŻYNOWYCH
  • WÓZKÓW INWALIDZKICH
  • SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO

Zobacz wiecej

Zmywarki  do naczyń i szkła – Automatyczne zmywarki z transportem koszowym. Wysoka wydajność na godzinę i doskonałe efekty mycia przy minimalnych wymaganiach przestrzennych.

Zobacz wiecej

Dezynfektory parowe –Urządzenia Sani System Polti (objęte przez firmę Polti S.p.A. patentem światowym) są wyrobami medycznymi (z wyjątkiem Cimex eradicator) służącymi do sanityzacji powierzchni zagrożonych skażeniem biologicznym (wyrób medyczny klasy II a do profesjonalnego użytku). Zostały opracowane na podstawie badań przeprowadzonych we współpracy z Wydziałem Medycyny i Chirurgii Uniwersytetu w Pawii.

Zobacz wiecej

Myjnia-dezynfektor do narzędzi  –Myjnie i dezynfektor przeznaczone do mycia,  dezynfekcji i suszenia narzędzi

Zobacz wiecej

Transport i pielęgnacja pacjentów  –Podnośnik kąpielowe oraz wózki transportowo-kąpielowe przeznaczone dla opiekunów osób niepełnosprawnych, zapewniający niezbędny komfort w utrzymaniu codziennej higieny osób wymagających opieki.

Zobacz wiecej

Znakowanie termiczne tekstyliów Zobacz wiecej
Dozowniki medyczne Automatyczny dozownik ADS 500/1000 produkcji japońskiej firmy Saraya jest kompatybilny z butelkami euro o pojemności 500 i 1000 ml.
Zobacz wiecej
Środki chemiczne Zobacz wiecej
Wyposażenie brudowników Zobacz wiecej
Wózki  medyczneZobacz wiecej