Dezynfektory parowe

Urządzenia Sani System Polti (objęte przez firmę Polti S.p.A. patentem światowym) są wyrobami medycznymi (z wyjątkiem Cimex eradicator) służącymi do sanityzacji powierzchni zagrożonych skażeniem biologicznym (wyrób medyczny klasy II a do profesjonalnego użytku). Zostały opracowane na podstawie badań przeprowadzonych we współpracy z Wydziałem Medycyny i Chirurgii Uniwersytetu w Pawii.

Swoje wyjątkowe cechy urządzenia firmy Polti S.p.A. zawdzięczają wytwarzaniu zatomizowanej pary o wysokiej temperaturze (180°C) w komorze rozprężeniowej, która w ciągu kilku sekund zmniejsza obciążenie bakteryjne, grzybicze i wirusowe. Para o niskiej wilgotności szybko ulatnia się z sanityzowanych powierzchni nie pozostawiając po sobie jakiejkolwiek śladów.

Mieszanka pary wodnej z środkiem HPMed nie jest szkodliwa dla ludzi i może być uwalniana w ich obecności bez konieczności stykania się użytkownika z sanityzowanymi powierzchniami. Eliminuje to jakiekolwiek ryzyko zakażenia użytkownika lub wywołania skażenia przez użytkownika.

 

Polti Sani System Check

Dezynfektor parowy (wyrób medyczny klasy 2a) przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji termicznej materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych z wydrukiem potwierdzającym wykonanie procesu.

Sani System Polti

Dezynfektor parowy (wyrób medyczny klasy 2a) przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji termicznej materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych o dużej wydajności, z możliwością regulacji ciśnienia pary.

Polti Cimex eradicator

Dezynfektor parowy przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji czystych powierzchni w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych. Idealny do dezynfekcji materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego oraz zwalczaniu stawonogów takich jak pluskwa domowa.

Mop parowy

Mop parowy