Dezynfektory parowe

Urządzenia Sani System Polti (objęte przez firmę Polti S.p.A. patentem światowym) służą do profesjonalnej sanityzacji powierzchni zagrożonych skażeniem biologicznym. Zostały opracowane na podstawie badań przeprowadzonych we współpracy z Wydziałem Medycyny i Chirurgii Uniwersytetu w Pawii.

Swoje wyjątkowe cechy urządzenia firmy Polti S.p.A. zawdzięczają wytwarzaniu zatomizowanej pary o wysokiej temperaturze (180°C) w komorze rozprężeniowej, która w ciągu kilku sekund zmniejsza obciążenie bakteryjne, grzybicze i wirusowe. Para o niskiej wilgotności szybko ulatnia się z sanityzowanych powierzchni nie pozostawiając po sobie jakiejkolwiek śladów.

Mieszanka pary wodnej z środkiem HPMed nie jest szkodliwa dla ludzi i może być uwalniana w ich obecności bez konieczności stykania się użytkownika z sanityzowanymi powierzchniami. Eliminuje to jakiekolwiek ryzyko zakażenia użytkownika lub wywołania skażenia przez użytkownika.

 

Polti Sani System Check

Dezynfektor parowy przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji termicznej materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych z wydrukiem potwierdzającym wykonanie procesu.

Sani System Polti

Dezynfektor parowy przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji termicznej materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych o dużej wydajności, z możliwością regulacji ciśnienia pary.

Polti Cimex eradicator

Dezynfektor parowy przeznaczony do profesjonalnej dezynfekcji czystych powierzchni w obiektach służby zdrowia, transporcie publicznym czy miejscach publicznych. Idealny do dezynfekcji materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych, sprzętu medycznego oraz zwalczaniu stawonogów takich jak pluskwa domowa.

Mop parowy

Mop parowy