Usługi

Dysponując specjalistycznym sprzętem, szeroką wiedzą oraz wieloletnim
doświadczeniem świadczymy usługi:

 1. Dezynfekcja

  Przy użyciu nowoczesnych, innowacyjnych dezynfektorów parowych oferujemy dezynfekcję termiczną materacy, łóżek szpitalnych i hotelowych. Zaletą stosowanej przez nas metody jest wysoka skuteczność dezynfekcji gorącej (180oC) pary oraz jej niska wilgotność dzięki czemu zdezynfekowane łóżko jest gotowe już po 15 minutach.

 2. Przeglądy i konserwacja

  Oferujemy wykonanie okresowych przeglądów i konserwacji urządzeń myjąco dezynfekujących przez autoryzowany, doświadczony serwis. Oferujemy atrakcyjne ceny przy podpisywaniu umów na dokonywanie regularnych przeglądów i konserwacji.

 3. Walidacja urządzeń

  Dzięki wyposażeniu naszego serwisu w najnowszy sprzęt i oprogramowanie przeprowadzamy walidację medycznych urządzeń myjąco-dezynfekujących szczególną uwagę zwracając na skuteczność procesu dezynfekcji, którą dokumentujemy wydrukiem oraz odpowiednim certyfikatem

  Walidacja procesu dezynfekcji

 4. Znakowanie

  Oferujemy wykonanie indywidualnych nadruków na etykietach w systemie
  termotransferowym. Etykiety mogą zawierać dowolne informacje oraz kod kreskowy.
  Dodatkowo oferujemy również wynajem zgrzewarek termicznych do oznakowania tekstyliów
  pralniczych.

 5. Projektowanie

  Projektowanie wnętrz brudowników i izolatek szpitalnych – oferujemy szerokie doradztwo w zakresie doboru niezbędnego wyposażenia, proponujemy funkcjonalne rozwiązania jego rozmieszczenia, bezpłatnie przygotowujemy projekty dostosowując je do potrzeb i wymagań klientów.

  Projektowanie brudowników