Home

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 17) w pawilonie 8a na Międzynarodowych targach sprzętu i wyposażenia medycznego Salmed 2014 w Poznaniu.

Podczas tegorocznych dni targowych będziecie Państwo mogli zapoznać się z szeroką ofertą urządzeń myjąco-dezynfekujących firmy Meiko GmbH, atrakcyjnymi cenowo myjniami endoskopowymi firmy Choyangmed, profesjonalnymi dezynfektorami parowymi firmy Polti SpA, automatycznymi dozownikami firmy Saraya, sprzętu do trwałego znakowania odzieży i bielizny szpitalnej firmy Thermotex a także sprzętem medycznym dla oddziałów neonatologicznych firmy Dixion.

W dniach 17-18 listopoada 2017 roku uczestniczyliśmy w konferencji „Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne” zorganizowanej przez agencję Batumi Conference & Agency pod patronatem honorowym JM Rektora UM im. Karola Macinkowskiego w Poznaniu. Prof. dr hab. n. med. Andrzeja Tykarskiegio oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Patronat naukowy objęła Pani profesor dr hab. n. med. Iwona Mozer-Lisewska Ordynator Oddziału Zakaźnego Szpitala im. Józefa Strusia na bazie którego funkcjonuje Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z najnowszymi automatycznymi dozownikami japońskiej firmy SARAYA a także rozwiązaniami technicznymi myjni-dezynfektorów produkcji Meiko GmbH oraz dezynfektorów parowych firmy Polti SpA. Podczas konferencji zaprezentowaliśmy także nowy produkt firmy Polti – MOP PAROWY – wydajny, szybki i wygodny system do czyszczenia podłóg i innych pionowych powierzchni zmywalnych, który łączy moc czystości gorącej pary z tradycyjnym mopem bezprzewodowym. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

W dniach 20-23 kwietnia 2017 roku Unitechnika S.A. wzięła udział w jubileuszowej XX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej zorganizowanej w ramach Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych w Wiśle.

Podczas konferencji na naszym stoisku tradycyjnie już prezentowaliśmy nowoczesną myjnię-dezynfektor do naczyń sanitarnych Topline 20 produkcji Meiko GmbH. Dzięki solidnemu wykonaniu i wysokiej jakości wszystkich elementów myjnie Meiko działają w wielu szpitalach przez 15 a nawet 18 lat. Ponadto na stoisku można było się zapoznać z nowym modelem dezynfektora parowego firmy Polti Spa Cimex Eradicator, japońskimi dozownikami Saraya oraz waporyzatorem Bacoban. Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z najnowszą ofertą naszej firmy.

W dniach 25-26 listopoada 2016 roku uczestniczyliśmy w konferencji „Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne” zorganizowanej przez agencję Batumi Conference & Agency pod patronatem honorowym JM Rektora UM im. Karola Macinkowskiego w Poznaniu. Prof. dr hab. n. med. Andrzeja Tykarskiegio oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Patronat naukowy objęła Pani profesor dr hab. n. med. Iwona Mozer-Lisewska Ordynator Oddziału Zakaźnego Szpitala im. Józefa Strusia na bazie którego funkcjonuje Katedra i Klinika Chorób Zakaźnych UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z najnowszymi automatycznymi dozownikami japońskiej firmy SARAYA a także rozwiązaniami technicznymi myjni-dezynfektorów produkcji Meiko GmbH, dezynfektorów parowych firmy Polti SpA oraz również nowym produktem w naszej ofercie – BOCOBAN WAPORYZATOR – system automatycznej dezynfekcji pomieszczeń za pomocą dyfuzji suchej mgły. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

W dniach 16-17 września 2016 roku ponownie wzięliśmy udział w konferencji „Epidemiologia XXI wieku” zorganizowanej przez wydawnictwo Termedia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Epidemiologicznych, Konsultanta Krajowego w Dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego oraz Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Chorzowie. Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi myjni-dezynfektorów produkcji Meiko GmbH oraz dezynfektorów parowych firmy Polti SpA. Ponadto zaprezentowaliśmy nowy produkt w naszej ofercie – BOCOBAN WAPORYZATOR – system automatycznej dezynfekcji pomieszczeń za pomocą dyfuzji suchej mgły. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

 

W dniach 21-24 kwietnia 2016 roku Unitechnika S.A. wzięła udział w XIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej zorganizowanej w ramach XIX Zjazdu Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Epidemiologicznych w Wiśle.

Podczas konferencji na naszym stoisku prezentowaliśmy model demonstracyjny myjni-dezynfektora Topline 20. Dzięki zastosowaniu przeźroczystej osłony uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z działaniem teleskopowej dyszy myjącej skutecznie usuwającej spory Clostridium difficile. >Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi myjni-dezynfektorów produkcji Meiko GmbH a także dezynfektorów parowych firmy Polti Spa

podziękowanie Unitechnika Wisła 2016

27 listopada 2015 roku Unitechnika S.A. wzięła udział w zorganizowanej przez Dolnośląskie Centrum Rehabilitacji oraz Okręgową Izbę Pielęgniarek i Położnych IV Konferencji Naukowo-Szkoleniowej „Nowoczesne i innowacyjne rozwiązania w profilaktyce zakażeń związanych z opieką zdrowotną”, która odbyła się w siedzibie DCR w Kamiennej Górze. Podczas konferencji na naszym stoisku prezentowaliśmy informacje o poszczególnych modelach urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem myjni dezynfektora Topline 20 z teleskopową dyszą myjącą skutecznie usuwającą spory Clostridium difficile. W ramach wykładów podzieliliśmy się naszą wieloletnią praktyczną wiedzą wygłaszając prezentację zatytułowaną: ” Profilaktyka zakażeń szpitalnych poprzez innowacyjne rozwiązania w myjniach-dezynfektorach”. Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznanie się z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi myjni-dezynfektorów produkcji Meiko GmbH.

DCR konferencja plakat

W dniach 11-12 września wzięliśmy udział w konferencji „Epidemiologia XXI wieku” zorganizowanej
przez wydawnictwo Termedia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek
Epidemiologicznych oraz Konsultanta Krajowego w dziedzinie Pielęgniarstwa Epidemiologicznego.
Patronat honorowy objęła pani Beata Małecka-Libera Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.
Dziękujemy uczestnikom konferencji za odwiedzenie naszego stoiska i zapoznania się z najnowszymi
rozwiązaniami technicznymi myjni-dezynfektorów produkcji Meiko GmbH oraz dezynfektorów
parowych firmy Polti SpA. Prezentowaliśmy myjnie-dezynfektor do zabudowy ściennej z WC i
uchwytami dla niepełnosprawnych.

Miło nam poinformować, że 29 marca 2015 roku Unitechnika SA uczestniczyła w obchodach 150-lecia poznańskiej firmy Aquanet naszego partnera od wody i ścieków. Współpracując z Aquanetem nasza firma od wielu już lat stosuje rozwiązania technologiczne pozwalające obniżać zużycie wody zarówno w naszym Zakładzie Pralniczym jak i w szpitalach oferując nowoczesne urządzenia myjąco- dezynfekujące. W szpitalach propagujemy dezynfekcję termiczną parą -jesteśmy za ograniczaniem zużycia wody i czystością ścieków.

Miło nam poinformować, że uruchomiliśmy pierwszą myjnię-dezynfektor firmy Meiko zserduszkiem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zapraszamy wszystkie oddziały geriatryczne do współpracy.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr 21) w pawilonie 8 na Międzynarodowych targach sprzętu i wyposażenia medycznego Salmed 2014 w Poznaniu.

Podczas tegorocznych dni targowych będziecie Państwo mogli zapoznać się z szeroką ofertą urządzeń myjąco-dezynfekujących firmy Meiko GmbH, atrakcyjnymi cenowo myjniami endoskopowymi firmy Choyangmed, profesjonalnymi dezynfektorami parowymi firmy Polti SpA, automatycznymi dozownikami firmy Saraya, sprzętu do trwałego znakowania odzieży i bielizny szpitalnej firmy Thermotex a także sprzętem medycznym dla oddziałów neonatologicznych firmy Dixion.

Szanowni Państwo,

W imieniu Unitechnika S.A. i współpracujących z nami firm serdecznie dziękujemy Państwu za odwiedzenie naszego stoiska i zainteresowanie naszą ofertą. Mamy nadzieję, iż wspólne spotkania podczas dni targowych pozwoliły jeszcze lepiej zapoznać się Państwu z zaletami oferowanych przez nas urządzeń i kompleksowymi rozwiązaniami dla higieny szpitalnej.